Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Act

Tags: Act, A.C.T, A.C.T., Act Gang, A.C.T. Gang, Mc Don Act

Vendlindja: Lipjan      Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Act është një këngëtar jo shumë i njohur. Mc Don Act(Edon Aliu) U Rrit Rrugeve Te Lipjanit. Duke Jetuar Me Minoritetin Serb Pati Shume Konflikte dhe Ngatrresa etj Si te rinj. Kur Ishte Femije Edonin E Therrisnin Ciga. Femija Me i Halit Ne Lipjan E Therrisnin Prinderit... Qe Femije Formoi Nje Grup Duke U Ngaterruar Me "Shki" e Me Lagje Te Tjera...Mbas Luftes Ne Kosove Edoni Emigroi Ne Londer ...Aty Ishte E Veshtire Te Ambjentohej Lloj Lloj Rracash , Kulturash Etj. "Qe Diten E Pare Te S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  114

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017