Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ada Luka - Shpirtin Kom Dhon (Feat. 2 Step)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Akoma po vuj,
M’le me shpirtin n’dore
Zemra ime vun,e s’te bohet vone.

E kom,e kom,e kom t’veshtire,
Vetem vetem vetem un m’ja dale
E kom e kom e kom t’veshtire veshtiiire

Ref
Shpirtin kom dhon,une kom dhon
me kon me muu
E di se ca m’ke bo?ca m’ke bo
Copa copa zemren,copa copa zemren
ma ke lon,ma ke lon
A e di se ca m’ke bo,ca m’ke boo

Copa copa zemren,copa copa zemren
ma ke lon, ma ke lon
Copa copa zemren me ke bo booou


Ky tekst u dërgua nga RonaldoAda Luka
Featuring: 2 Step
Publikimi: 10/04/2020
Muzika: Marsel Gunga & 2 Step
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Gravity Albania


Ada Luka - Shpirtin Kom Dhon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirtin Kom Dhon".
3. Video është e këngës "Shpirtin Kom Dhon", por nuk këndohet nga Ada Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ada Luka:


Komente 0