Ada Satka
Ada Satka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ada Satka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 23 Shtator 2022, Ada Satka publikon videoklipin "Fajet". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Ada Satka, ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Ada Satka & Elinel. Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë. Më datë 19 Janar 2023, Cricket & Ada Satka publikojnë videoklipin "Fajet (Remix)". Muzika e këngës është kompozuar nga Ada Satka, tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Ada Satka & Elinel, ndërsa për orkestrimin u kujdes vet...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0