A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adalena Seferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Tepelene 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Adalena Seferi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Adalena Seferi, njohur me emrin e artit Lena, eshte nje kengetare e re e cila po debuton fuqishem ne tregun muzikor shqiptar. Kontakti i saj me muziken nis ne moshen 17 vjecare ku ajo largohet nga qyteti i saj i lindjes Tepelena per ne Tirane.Fillimet e saj me muziken live nuk kane qene aspakt te lehta,por Adalena ka arritur qe te veteshkollohet, ne menyren me t mire te mundshme. Brenda pak kohesh ka arritur tek kete sukses gjithashtu te jete nje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Sadiku

Enxhi Nasufi

Selma Bekteshi

Xhesika Ndoj

Olta Boka

Marjeta Billo

Orjola Xhemollari

Laura Nezha

Sabina Dana

Luana Vjollca


Tags: Adalena Seferi, Adalena, Lena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019