Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adavlin Zariu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
BIOGRAFIA: Adavlin Zariu është një këngëtar. Në vitin 2012, Adavlin Zariu merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 29 Janar 2015, Adavlin publikon videoklipin "Veten Lendon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Adavlin, Adavlin Zariu

Komente 0