Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Admir Bonjakaj
 • Vendlindja:
 • Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Addi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Admir Bonjakaj, që njihet me emrin Addi, prej shumë vitesh jeton me familjen në Arona, në veri të Italisë. Titulli i albumit të tij, që në shqip do ishte “jetë dhe dashuri”, tanimë ka nisur të qarkullojë jo vetëm në revistat dhe gazetat e specializuara të muzikës, por edhe në shtypin e përditshëm. Ai rrëfen se shtysa e parë, për të shkruar dhe mbi të gjitha për të kënduar, i ka ardhur në moshën 13-vjeçare, pasi ka parë filmin e Rapper-it Eminem. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ibra-G

Bohemi

Doza

Zero

Mali G Grand Thugz

Çartani

Tidra

Teson

Leuname

Blazer

Tags: Addi, Admir Bonjakaj, B.I.M. Addi


Komente mbi këtë artist