Më mbaj mend (për 1 muaj)

Addi Pllana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Addi Pllana është një këngëtar. Addi eshte nga Vushtrria dhe ka shume projekte per te cilat eshte duke punuar pa u ndalur. Se fundmi ka lansuar edhe kengen e tij demo "Hard to Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardy

E-Mc Intro

Rap Kills

Kasamo

Niti

Katilirrebel

Poku

Leon Zaskoku

Arjan Lekaj

Captious Kidi

Tags: Addi Pllana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet