Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
Adea Latifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMuzika Na Gezon

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Argjenta Ferati

Estela Nikoliqi

Donika Zhushi

Egzona Kryeziu

Igzidora Gjeta

Emara Berisha

Princesha Morina

Vanesa Abdullahu

Dea Sabriu

Melissa Magnanelli

Tags: Adea Latifi


Komente mbi këtë artist