Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adea Sadiku

Tags: Adea Sadiku

Adea Sadiku është një këngëtare jo shumë e njohur, që këndon muzikë junior. Adea Sadiku eshte bere kengetare qe nga viti 2014, kur luajti si aktore e vogel tek HAKERAT dhe tek PYLLI I KUKUVAJKES. Deri me tani ka vetem dy kenge me videoklip....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017