A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adea Shatri

Tags: Adea Shatri

Adea Shatri është një këngëtare e njohur dhe këndon kryesisht Për Fëmijë. Më datë 14 Janar 2012, Adea Shatri publikon videoklipin "All Capone Haje Persheshin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018