A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adela Bezhani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Adela Bezhani is a popular singer. Në Dhjetor 2007, Adela Bezhani merr pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Mos Thuaj Jo". Në vitin 2011, Adela Bezhani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Adela Bezhani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "E Pafundme Je Ti". Më datë 28 Prill 2016, Adela Bezhani publikon videoklipin "Çifti Te Na Trashegohet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elona Jonuzi

Violeta Marniku

Albana

Meli Bozgo

Valbona Ostreni

Arba Mehmeti

Violeta Demaj

Nazife Demiri

Nora Jupa

Begishe Avdiu


Tags: Adela Bezhani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019