Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelajda Dhe Bjordi

Tags: Adelajda & Bjordi, Adela, Biordi, Big Brother, Bjordi Mezini, Adelajda Xhamani

Adelajda Dhe Bjordi është një duo muzikore e njohur, që këndon muzikë pop. Adelajda Xhamani is a 23 year old teacher from Kavajë, Albania. She teaches Language & Literature, with literature being her greatest passion. She lives with her family which didn't approve of her applying for Big Brother. While she wanted them to be there for her, she feels stronger because of their opposition. She thinks of herself as stubborn but sweet, original and sincere. Apart from her desire to participate in Big Brother, she also wants t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  30

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017