Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina

Tags: Adelina

Vendlindja: Shkoder   
Adelina është një këngëtare jo shumë e njohur. Adelinda ka lindur ne Shkoder dhe filloi me video klipe me 1998....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017