Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adelina Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  601
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Adelina Berisha është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Adelina Berisha kreu shkollën fillore në vendlindje, ndërsa vijon shkollën e mesme të muzikës “Prenk Jakova” ku tani është në vitin e fundit të mësimit në këtë shkollë. Pas editimit të dy albumeve për fëmijë, Adelina Berisha tani është duke punuar për realizimin e albumit të saj të parë si këngëtare për të rritur. Kenga e pare e saj titullohej “Te Kosova” ne moshen 4 vjeqare. Adelina Berisha vazhdoi edhe shkollen e mesme muzikore Prenk Jakova. St...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

100 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareWhat's Your Name? (2012)

Lum E Lum Për Vasha


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

8
8
8
12
10
16
11
0
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Zanfina

Nora Istrefi

Dhurata Ahmetaj

Argjentina Ramosaj

Linda Halimi

Vesa Luma

Era Istrefi

Afërdita Dreshaj

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Tags: Adelina Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet