Adelina Berisha & Blasta

Diçka Ma Shume ➡ Something More

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


Diçka Ma Shume

Blasta:
Wake up every morning...
and I love everything about ya
your face,your lips,your eyes
your heart,your soul,your body
your whole ya.

Pa u pa me ty,mu keq m'shkon dita
super-sexy ti je super mamasita
syte e tu shkelqejn si diamant
um kan ble prej dites qe t'kom pa
une per s'dyti kom le
ti je dielli jem e une sillna rreth teje
me ndricon rrugen kur del para meje
ti je hana jem e une sillna rreth teje
me ndricon rrugen kur del para meje
veq pse une t'coj n'ajr mami
pse une t'maj n'ajr mami
une jom si ti e ti je sikur une honey
flaken po ma qet si ni mesdit n'Majami.

Adelina:
Ne val te njejta krejt
nje kombinim perfekt
un bad girl ti bad boy komplet
ndaj momentet prekse
dy shqiptar pa komplekse
qe preken e kafshohen
derisa kcejn.

Ref.
Sonte ti e un
hajt bojna dicka ma shum
ndjej qdo gje nen lekure
jam ma e nxeht se kurre (2x).

Blasta:
Hot fire nxeht
gjithka tu t'prek
ti t'bon me dek ti je bomb e vertet
maicen ta shky une
me dhom tu ta hek
levizjet ti i bon,une permas tu i ndjek
sonte jena bashk s'ki nevoj
mu tut ti..
Lshohu n'krah t'mi sikur prej parashuti
se o ka m'tranon,mnyra qysh pe bon
trunin po ma fshin 10 here n'sekond
secilin pozicion ti e bon n'perfeksion
nata o e gat e na dy jena n'aksion
ma e mira n'bote n'krah kur e kapi
bota o e jemja
e i vogel bohet shtrati.

Adelina:
Ne valt te njejta krejt
nje kombinim perfekt
un bad girl ti bad boy komplet
ndaj momentet prekse
dy shqiptar pa komplekse
qe preken e kafshohen
derisa kcejn.

Ref.
Sonte ti e un
hajt bojna dicka ma shum
ndjej qdo gje nen lekure
jam ma e nxeht se kurre(2x).


Something More

Blasta:
Wake up every morning...
and I love everything about ya
your face,your lips,your eyes
your heart,your soul,your body
your whole ya.

Without seeing you, my day goes badly
Super sexy, you are a super mamacita
Your eyes shine like diamonds
They got me since the day I saw you
I was reborn again
You are my sun and I revolve around you
You lighten up my way when you come in front of me
You are my moon and I revolve around you
You lighten up my way when you come in front of me
Only because I take you up into the air, mami
Because I hold you in the air, mami
I am like you and you are like me, honey
You are setting me on fire, like an afternoon in Miami

Adelina:
We are on the same wavelength
A perfect combination
I am a bad girl and you are complete a bad boy
I share my weak moments
Two albanians without complexes
Who touch and bite each other
Until they jump
Chorus:
You and me tonight
Let's do something more
I feel everything under my skin
I am hotter than ever (2x)

Blasta:
Hot fire, hot
Touching everywhere
You make me die, you are a real bomb
I rip off your shirt
With my teeth
You're moving, I am imitating your moves from behind
Tonight we're together, you don't have to be afraid
Let yourself fall into my arms, like from the parachute
Because it's making me crazy, the way you're doing it
You're removing my brain 10 times in a second
Every position you're doing perfectly
She's the best in the world when I take her in my arms
The world is mine
And the bed gets smaller

Adelina:
We are on the same wavelength
A perfect combination
I am a bad girl and you are complete a bad boy
I share my weak moments
Two albanians without complexes
Who touch and bite each other
Until they jump

Chorus:
You and me tonight
Let's do something more
I feel everything under my skin
I am hotter than ever (2x)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019