A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Berisha

T'kom Ik ➡ I Left You

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Eni


T'kom Ik

Yeahh sa her une tkom prit nuk ke ardh,
E un prap ty t'thirsha ,
Mas teje jom kon si e marr,
gabim isha kon.
Kur e ke lon tjetren ke ardh mem mar,
e un se disha,
tkom besu çdo fjal qe ma ke thon,
Por ndryshe mka dal.

Reff;
Mo sjom tut feel kot je tu u sill,
Se kur po t'shoh tash po du me ik.2x

Tash une tkom ik ik ik
Tash une tkom ik ik ik
Ti mem majt ske dit dit dit
Ti mem majt ske dit dit dit dit dit dit 2x

Nese menon qe ti mu mke lon keq,
Shum gabim je.
Nese menon qe tdu edhe sot qysh tkom dasht dje,
E di qe malli tka mar ama prap ti kur mo nuk um sheh,
Se kur ishim mas miri ti mle, ti mle.

Reff;
Mo sjom tut feel kot je tu u sill,
Se kur po t'shoh tash po du me ik.2x

Tash une tkom ik ik ik
Tash une tkom ik ik ik
Ti mem majt ske dit dit dit
Ti mem majt ske dit dit dit dit dit dit 2x

Tash une tkom ik ik ik
Tash une tkom ik ik ik
Ti mem majt ske dit dit dit
Ti mem majt ske dit dit dit dit dit dit 2x


I Left You

(Yeah) how many times I've waited for you and you never came
And I still called you
Behind you is where I stayed
I was very wrong
When you dropped her off you came to get me
but I didn't know
I believed every word you said to me
Everything changed

reff;
I'm not feeling you anymore, you're acting childish (silly)
when I see you now I just wanna leave (x2)

Now I left, left left left
Now I left, left, left
You didn't know how to treat me well you didn't know, know, know
You didn't know how to treat me well you didn't know, know, know

If you think you left me wrong,
you're very wrong
If you think I love you like I loved you yesterday,
I know that you miss me but you'll still never see me
because when we were good - you left, you left

reff;
I'm not feeling you anymore, you're acting childish (silly)
when I see you now I just wanna leave (x2)

Now I left, left left left
Now I left, left, left
You didn't know how to treat me well you didn't know, know, know
You didn't know how to treat me well you didn't know, know, know

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019