A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Berisha - Kenge E Zgjethur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2012

2012-05-23T00:51:29

doren ne faqe e pash si po ta qet ndjene e perzier se ti qet po rri do te genjesh a do te besh dredhi ndjenje e perzier senuk ke ti
ref:2
rrugices tende perqak i vije dashurine qe patem i tha nje hije
2
buzen e njome te fala veq ty merrma veq shpirtin e pran buzen e njome te fala veq ty e
ti me vrave me bardh e zi

doren ne faqe e pash si po ta qet ndenje
perzier se ti qet po rri do te genjesh a do te besh dredhi ndjene e perzier se nuk ke ti
ref:2
rrugices tende perqak i vije dashurin qe patem i tha nje hije
2
buzen e njome te fala veq merrma veq shpirtin e pran buzen e njome ta fala veq ty e ti me vrave me bardh e zi


Ky tekst u dërgua nga Elda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019