A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adelina Berisha - Doli Vasha Ne Pernxhere


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2008

2008-10-19T21:37:43

Doli goca ne penxhere
per me pa se kush po vjen
po na vjen ni djal beqar
zemren time ma ka marr

Oj oj oj oj lajle
Oj oj oj oj lajle
kujtova se binte shi
ata ishin lot e mi

edhe pse jam fukara
jo nuk blina me para
mos ma bej mo me hile
sa me deshte kurr sme the

Oj oj oj oj lajle
Oj oj oj oj lajle
kujtova se binte shi
ata ishin lotet e mir


Ky tekst u dërgua nga Bleona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019