A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Berisha - Kujdes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/02/2008

2008-02-27T15:09:16

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer"


Kujdes...
kujdes... me mu mos luj
se une rrugen s'ja leshoj askuj
qe jam e urte mos ma merr per loje
cdo here...dominon
zemren tjeter kuj une ja pushtoj
ne fushe betejat gjithmone trijumfoj
por te lutem kurre ti mos harro
se vjen koha e shume do te te kushtoj
kujdes...mos luj... do t'lendosh ti vet veten
zemren... askujt... mos ben loje ti me jeten
kujdes...mos luj... ti degjo cka te them
zemren...askujt... jam si mjalte
mund te behem helm
Kujdes...
mendo...me mire e ke
dhe kurre ne harrese kete mos e le
se cdo dredhim nuk mund te shkoj shume gjate
sa here... kur ti shpreson
sikur e pret ti nuk do te shkon
ti bindu zemer do te kesh disfate
por te lutem... kurre ti mos harro
se vjen koha e shume do te te kushtoj


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019