Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Jam E Re  (Feat. Shpendi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2003

2003-12-26T19:09:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam E Re" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet