A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adelina Berisha - I Got It


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/09/2015

2015-09-30T17:00:00

a e din kur qe me mire
mendimet cfare je
rolling to me like a baby
po ma prish krejt fustanin
my body is so hot
duro ti edhe pak
prit edhe pak
tani ta jap
po duket me ngushte po vjen
tani me sum me nxen
behet problem
gjithe plot do djem
po per mu me tipare
I get you e jap
I get you e jap
cus I got it yeah
cus I got it yeah
I get you e jap
I get you e jap
cus I got it yeah
cus I got it yeah
uh uhu I got it
uh uhu I got it
you know I got it got it
you know I got it got it
uh uhu I got it
uh uhu I got it
you know I got it got it
you know I got it got it
uh uhu I got it
uh uhu I got it
you know I got it got it
you know I got it got it
a e din kur qe me mire
mendimet cfare je
rolling to me like a baby
po ma prish krejt fustanin
my body is so hot
duro ti edhe pak
prit edhe pak
tani ta jap
po duket me ngushte po vjen
tani me sum me nxen
behet problem
gjithe plot do djem
po per mu me tipare
I get you e jap
I get you e jap
cus I got it yeah
cus I got it yeah
I get you e jap
I get you e jap
cus I got it yeah
cus I got it yeah
yeah yeah
yeah yeah
ah eh eh
ah eh
ah ah
ah ah ah ah ah eh
ah eh eh
ah eh
ah ah ah
ah ah ah ah ah eh


Ky tekst u dërgua nga anny
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019