Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Une E Kam Nje Shok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/05/2018

2018-05-25T15:44:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une E Kam Nje Shok" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

une kam nji shok
zemra poi vajtone 2
shum na asht merzituno
ne shpi sun po shkone 2

une kam nji shok
zemra poi vajtone 2
shum na asht merzituno
n`kosov sun po shkone 2

une kam nji shok
zemra poi vajtone 2
shum na esht merzituno
dashnorja e ka lane 2Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet