Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha - Coco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coco".
3. Video është e këngës "Coco", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Berisha - Coco  (Feat. Egoo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika, Teksti & Produksioni:

Egoo

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Egoo

24/07/2019

2019-07-24T14:03:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Coco" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

RON - Coco

verse1.

girl you wana turn that thing up
cuz im on o different mood

nalt e ma nalt kurr mos u ul
ti po don me

roll again roll again
come again come again
roll again roll again

ama ti lej krejt hajde knej
got my money
make that time fo you bae

mos u nal tu e shake lshohu krejt.
you on fire fire baby move your hips.

ama ti lej krejt hajde knej
got my money
make that time fo you bae

mos u nal tu e shake lshohu krejt
you on fire fire baby move your hips

Ref.
Hej coco
Qysh po kcen ti je fuoco
Girl you driving me loco
Rri me mu baby dont go. (Hey)

Hej coco
Qysh po kcen ti je fuoco
Girl you driving me loco
Rri me mu baby dont go. (yeah yea)

verse2.

Girl you got me feeling
Some type of way

And i cant get my eyes of you
Out of the blue

I wan put my hands on you
Touch your behind oh

For your bank I go invest oh
E be your body make my mind
dey blow oh uh uh

Baby make we manya
To my room make we fire

I kinda like the way how you do me
U gat me acting a fool Otí Sun mí

Baby make we manya
To my room make we fire

I kinda like the way that you do me
Yeah yeah Otí sun mí baby oh

Ref.
Hej coco
Qysh po kcen ti je fuoco
Girl you driving me loco
Rri me mu baby dont go. (Hey)

Hej coco
Qysh po kcen ti je fuoco
Girl you driving me loco
Rri me mu baby dont go. (yeah yea)

Ani - Coco

Sonte jem mledh shoqnia
Paret sjon kurgjo
Po veq Pija
STAY AROUND nese don edhe ti pak
Se krejt un po du mi pas tmijat

IN MY HANDS I GOT ALL THEM ALL THEM
PAYING CHEKS AINT NO PROBLEM PROBLEM
IN MY HANDS I GOT ALL THEM ALL THEM
MONEY HERE AINT NO PROBLEM PROBLEM

qka folin tjerat jon prralla
veq me mu ki mu ni n’maja
kerri zi njejt sikur nata
po zemren e kom t’bardhe
mos tbojm gara
ACTING RUDE LIKE A BOSS
ajo so cool po bon me zor
I GOT my money qanten plot
BANG BANG all these bi**hes
yeah i shot

REF.:
si me kon coco cooco ti em don ej
je bo loco loco loco loco je bo loco per mu ejej
e ndm block block
loco loco loco tkom bo sot sot
ej ej
ndm block block
loco loco loco t’kom bo sot
di qka don don

Verse 2
Sonte jem mledh shoqnia
Paret sjon kurgjo
Po veq Pija
STAY AROUND nese don edhe ti pak
Se krejt un po du mi pas tmijat

Shum privat shum privat
jena na na
Ti na sheh po smun me na mrri jo
TO THE LEFT TO THE RIGHT LIKE RIHANNA
SHAKE IT LIKE U NEVER DID BEFORE

Jena tu bo qef si per qdo nat
Kta qe shohin krejt na kan inat
Kurgjo sonte neve smun na nal
nuk na nal yeah nuk na nal yeah

REF.:
si me kon coco cooco ti em don ej
je bo loco loco loco loco je bo loco per mu ejej
e ndm block block
loco loco loco tkom bo sot sot
ej ej
ndm block block
loco loco loco t’kom bo sot
di qka don don

Kidda - Coco

Coco, coco, coco, co-co
Coco, coco, coco, co-co
Coco

Kur pi shoh keta po m'vjen inagj
Kidda ka krejt tjeter imazh (Yeah)
Une kur du e kthej lojen mbrapsht
Une vec solo e ju krejt bashke

Koka ne Stamboll more, trupi n'Dukagjin
Po i presim cunat more, mallin te na bine
Koka ne Stamboll more, trupi n'Dukagjin
Po i presim cunat more, mallin te na bine

[REF.:]
Coco, coco coco coco
Coco, coco coco coco
Coco, coco coco coco
Co-coco, coco coco coco
Ah Coco

Une s'kam fjale une kom prova
Kidda yeah, he took over
Zemer une e mendova (huh), king in this bi**h Casanova (Coco)
Don me dit ku jam, ti ku je?
Ti pertoke e une nalt e mbi re (Yah yah)
Beso hala nuk jam nxeh
Fuck around and you might just get hit (Yah yah)

Koka ne Stamboll more, trupi n'Dukagjin
Po i presim cunat more, mallin te na bine
Koka ne Stamboll more, trupi n'Dukagjin
Po i presim cunat more, mallin te na bine

[REF.:]
Coco, coco coco coco
Coco, coco coco coco
Coco, coco coco coco
Co-coco, coco coco coco

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet