Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adelina Correj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Adelina Correj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Janar 2016, Adelina Correj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Xhelozia". Më datë 30 Korrik 2018, Adelina Correj publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eva Dushaj

Donika Ndreca

Nusha Pali

Vilma

Greta Lazri

Zoja Pali

Adelina Marku

Gofile Papleka

Nora Ndreu

Linda Sadiku

Tags: Adelina Correj, Adelina Corraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet