A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Emini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Adelina Emini është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka përfunduar Fakultetin Ekonomik (Dega Marketing) në Universitetin e Prishtinës. Adelina Emini është këngëtarja e bukur simpatike, me një sinqeritet të theksuar që të bën të ndihesh mirë në praninë e saj. Ka filluar të merret me muzikë qysh e vogël. Hapat e parë të muzikës i bën në Qendrën e pionerëve si pjesë e korit. PASAPORTA: Gjatësia: 1.73 cm Ngjyra e syve: kafe Ngjyra e flokëve: kafe Pija e preferuar: fresh juice Muzika e prefe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zanfina

Nora Istrefi

Genta Ismajli

Linda Halimi

Kaltrina Selimi

Vesa Luma

Afërdita Dreshaj

Anjeza Shahini

Rosela Gjylbegu

Mariza Ikonomi


Tags: Adelina Emini

Adelina Emini në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019