Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Emini - Summertime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summertime".
3. Video është e këngës "Summertime", por nuk këndohet nga Adelina Emini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Emini - Summertime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Tipsy"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2012

2012-11-28T10:06:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Summertime" kënduar nga Adelina Emini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Revolt Klan & Marty - Summertime

I love i love
the way you wanna play with me
I love i love
the way you move your body
I love i love all the things you wanna share with me
You set me free, you wanna set me free

Come with me
Its SummerTime Lets have a party
Lets party baby
Lets be free, we gonna do it like nobody
Nobody baby

Dafina Zeqiri - Summertime

Summertime and the livin' is easy
Fish are jumpin' and the cotton is high
Oh, your daddy's rich and your ma is good-lookin'
So hush, little baby; don't you cry

One of these mornings you're gonna rise up singing
And you'll spread your wings and you'll take to the sky
But till that morning, there ain't nothin' can harm you
With daddy and mammy standin' by

One of these mornings you're gonna rise up singing
And you'll spread your wings and you'll take to the sky
But till that morning, there ain't nothin' can harm you
With daddy and mammy standin' by

Leona Lewis - Summertime

Summertime, and the livin' is easy,
Fish are jumpin' and the cotton is high,
Your Daddy's rich,
and your mama good lookin',
So hush little baby, don't you cry,
One of these mornings,
Your gonna rise,
Your gonna rise up singing,
Then you'll spread your wings,
And fly to the sky,
But till' that morning,
There's a nothing can harm you,
With Mommy and Daddy standing by,
But till' that morning,
A nothing can harm you,
With Mommy and Daddy standin.......g by!

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Adelina Emini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet