Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - I Din Meta Punt E Veta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Din Meta Punt E Veta".
3. Video është e këngës "I Din Meta Punt E Veta", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - I Din Meta Punt E Veta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Ne Jemi Bukuria E Atdheut"

Komente

Asnjë Koment

01/06/2011

2011-06-01T21:42:20+00:00i din meta punet e veta punet eveta letra e tradhton ne perbyllet jeta bab bab enac fiove lloto vera vera e ka gjelbrimin lloto puna nuk kan rezerva as kosova si koncerta stina ime tash po vjen per atdhen mala moni i din meta punet e veta punet e veta dhena e trapone i del i verteta as kosova nuk din nuk din aspakt per ir qka te bej te bej ena per liri ta boj enallc


Ky tekst u dërgua nga  nita
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë