Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Ismaili - Pink Panter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pink Panter".
3. Video është e këngës "Pink Panter", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Pink Panter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Cunga Llunga"

Komente

Asnjë Koment

10/12/1987

1987-12-10T01:00:59+00:002x
Sa i Mir Qe Je o Pink-Panter
Naventura Ti Gjithmon Me Merr
Me Ty Ngroh e Qesh Gjdo Femi
Un Mlua Miq Me Krenari..

Ref: 2x
Pink-Panter Pink-Panter
Gjdo Femij Ti e Gezonn
Pink-Panter Pink-Panter
Sa Gaz n'adhuron

2x
Sa i Mir Qe Je o Pink-Panter
N`aventura Ti Gjithmon Me Merr
Me Ty Ngroh e Qesh Gjdo Femij
Un Mlua Miq Me Krenari..

Ref: 2x
Pink-Panter Pink-Panter
Gjdo Femi Ti e Gezon
Pink-Panter Pink-Panter
Sa Gaz N`adhuron


Ky tekst u dërgua nga Elii (33   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë