Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Ismaili - Sa Vjet I Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Vjet I Kam".
3. Video është e këngës "Sa Vjet I Kam", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Sa Vjet I Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Fore"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00E marr nga dal un doren tende
Rast ideal per thashetheme djal

Sa vjet I kam
Sa vjet I kam

Ref
Sonde do t`me prekes ne zemer
Sonde do te genjej si cdo femer
Sa vjet I kam sa vjet I kam

Sonde mbylli syt e jotja jam
Sonde mos me pyt sa vjet
Sa vjet I kam ..

Ref
Sonde do t`me prekes ne zemer
Sonde do te genjej si cdo femer
Sa vjet I kam sa vjet I kam


Ky tekst u dërgua nga Valentin Broqi
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë