Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Adelina Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Adelina Jashari ka lindur ne veri te Mitrovices. gjithashtu vie nga ky vend dhe tani ka ndrruar vendbanim ajo jeton ne Prishtine eshte e martuar me nje musliman me fe dhe shkon ne shkollen fetare. Deri me tash ka nje album me 8 kenge Ilahi live, ku ato kenge i ka inqizuar ne xhamijen e llapit ne Prishtine. Ajo po ashtu ka nje vella, nje moter dhe jetojne me prinderit ne Prishtine. Kete mision e ka marrur qysh ne moshen e femijirise ne moshen 14 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aida Ramadani

Vita Guhelli

Edona Bujari

Feime Salihu

Shkenda Dubova

Fiorela Sahiti

Nita Latifi

Edita Sopjani

Nazmije Selimi

Melinda Ademi

Tags: Adelina Jashari


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet