TEKSTESHQIP

Adelina Morina
Dasma E Diaspores
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma E Diaspores" kënduar nga Adelina Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për arranzhimin punoi Artan Mezini (Arti Rec).