Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adelina Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Adelina Marku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 2 Prill 2014, Adelina Marku publikon videoklipin "Nusja Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eva Dushaj

Nusha Pali

Vilma

Donika Ndreca

Greta Lazri

Nora Ndreu

Gofile Papleka

Zoja Pali

Adelina Correj

Sevi


Tags: Adelina Marku, Adelin Marku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet