TEKSTESHQIP

Adelina Çobani
Ferfellon Fellenza Ne Uje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ferfellon Fellenza Ne Uje" kënduar nga Adelina Çobani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të tekstit janë Populli, ndërsa okestracionin e krijoi Edison Miso.