Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edison Miso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Edison Miso është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Kushtrim Hajrullahu

Drinor Zymberi

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Perparim Ademi

Artan Kastrati

Ejup Shabani

Besnik Zikolli

Florian Zyka

Spartak Tili

Tags: Edison Miso


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet