Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Spahija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adelina Spahija është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Adelina Spahia eshte nga Prishtina dhe ka perfunduar shkollen e mesme ne Gjimnazin "Jeta e re" ne Suharek. Tani studion ne Kolegjin "Iliria" Juridik. Më datë 25 Dhjetor 2012, Adelina Spahija publikon videoklipin "Nga Jeta Ime Te Largoj". Më datë 30 Janar 2013, Adelina Spahija publikon videoklipin "Ti Vazhdo". Më datë 14 Prill 2017, Adelina Spahija publikon videoklipin "Te Lutem Mos Shko". Më datë 3 Gusht 2019, Adelina Spahija publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gresa Ahmeti

Lumnije Ramadani

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Dona Spahiu

Gentiana Podrimaj

Adelina Jashari

Aida Ramadani

Vjosa Selmani

Nazmije Selimi

Nita Bahtiri

Tags: Adelina Spahija, Adelina Spahiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet