Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Spahija - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Edhe eshtrat po me qajn,
qajn dhe malet qe na ndajn.
Edhe zogjet mos kendojn,
si ate pranver.

Edhe eshtrat po me qajn,
qajn dhe malet qe na ndajn.
Edhe zogjet mos kendojn,
si ate pranver.

Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.

Mbrem ne enderr te kam pa,
dhenderr zemer ishe ba.
E une lotet tu i fshi thash lamtumir.

Mbrem ne enderr te kam pa,
dhenderr zemer ishe ba.
E une lotet tu i fshi thash lamtumir.

Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.

Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP

Adelina Spahija - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Adelina Spahija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Spahija:


Komente 0