TEKSTESHQIP

Adelina Spahija
Block
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Block" kënduar nga Adelina Spahija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky materiali muzikor u përcoll para një audience më të gjerë i ilustruar në dimensionin vizual edhe me klip muzikor, video produksioni i të cilit është krijuar nga Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 6 Qershor 2022. Vijën melodike dhe tekstin e realizoi Kreshnik Avdiu, teksa autor i orkestrimit është Labinot Mezini.