Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Gënjeshtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Ti hesht asgje nuk po flet
ke ndryshuar krejt
ma ben pa te drejt.
E pres arsyen nga ty
pse u bem ne dy
dua ta diiiiii.

ref.
Hajde thurre tani
nje genjeshter si di ti
zbukuroje se tani je ber mjeshter.
Hajde thurre tani
vetem thuaj si di ti
qe te bindem me genjshtrat e tua.. 2x

Me thrret ne emer tani
perkedheles asesi
ka diqka e di.
E pres arsyen nga ty
pse u bem ne dy
dua ta diiiiiii.

ref....2x


Ky tekst u dërgua nga Baby Flower

Adelina Tahiri - Gënjeshtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gënjeshtar".
3. Video është e këngës "Gënjeshtar", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0