Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Eliksir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Kur te pash ishte rastesi
per mua nje dhurat nje befasi
nje her pa pritur nje intimitet
ne zemer nje sekret,ne zemer nje sekret.
Ky ishte çast,e shum i pritur aj moment
ky ishte rast qe ti tek un zure vend,
Sa magji,e ne zemer shum fisnik
dashuri pa rezik.

REF:
Ti je eliksir,ti je eliksir
sherim,lumturi,jeta ime je
eliksir,eliksir
magji,mrekulli mua mke (2x)

Qe nga ajo dit ne te dy
bashkuam zemrat e u bem 1,
u dehem me pijen e dashuris
ne emer te rinis,ne emer te rinis...
Ishte çast,e shum i pritur aj moment
ky ishte rast qe ti tek un zure vend,
Sa magji,e ne zemer shum fisnik
dashuri pa rezik.

REF:
Ti je eliksir,ti je eliksir
sherim,lumturi,jeta ime je
eliksir,eliksir
magji,mrekulli mua mke (4x)


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja   Eliosshuli

Adelina Tahiri - Eliksir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eliksir".
3. Video është e këngës "Eliksir", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0