Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - S'je I Pari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  147

S'je i pari që provon
E di
Në gjithçka që ti bon s'ka rastesi
Çka do që t'vjen në mënd
Nuk është e lehtë
Ti ke guxim sido që të jet

REFRENI
Në mua ti ndeze zjarrin
Over my body
Vetëm ti e ke rastin
Në mua ti ndeze zjarrin
Ti e ke rastin
Mos lejo që ta marrin

S'je i pari që provon
E di
Në gjithçka që ti bon s'ka rastesi
Çka do që t'vjen në mënd
Nuk është e lehtë
Ti ke guxim sido që të jet

REFRENI
Në mua ti ndeze zjarrin
Over my body
Vetëm ti e ke rastin
Në mua ti ndeze zjarrin
Ti e ke rastin
Mos lejo që ta marrin


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   stelazaleaAdelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/06/2013
Festivali: Zhurma Show 2013
Muzika: Elgit Doda
Orkestrimi: Elgit Doda
Video Produksioni: Video Art


Adelina Tahiri - S'je I Pari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je I Pari".
3. Video është e këngës "S'je I Pari", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 34