Adem Barbullushi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Adem Barbullushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 30 Tetor 2018, Adem Barbullushi & Migena Buci publikojnë videoklipin "Gjuha Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Tonin Uldedaj

Viktor Paloka

Bardhok Mehmeti

Vehbi Berisha

Istref Zaraj

Suad Shaptafa

Gjin Shani

Prek Mrishaj

Perlat Sheqeri

Gjin Dona


Tags: Adem Barbullushi

Krijo Një Kartolinë