A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adem Bllaca

Tags: Adem Bllaca

Adem Bllaca është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Popullore Rapsodike. Më datë 6 Tetor 2014, Adem Bllaca publikon videoklipin "Dy Jetima". Më datë 3 Mars 2015, Adem Bllaca publikon videoklipin "Fejesa". Më datë 22 Dhjetor 2015, Adem Bllaca publikon videoklipin "Femija Lind E Nena Vdes". Më datë 22 Dhjetor 2015, Adem Bllaca & Merita Gashi publikojnë videoklipin "Kater Vilajete Po Luhet Nje Valle". Më datë 22 Dhjetor 2015, Adem Bllaca publikon videoklipin "Evladi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018