A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adem Osaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
Adem Osaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Shto profile

zyrtare

Kenge Dasmash 1

Dhmbja Dhe Krenaria Kombetare

Kenge Dasmash 2

Deshmoret E Ballit Kombetar


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Baja

Dervish Dervishi

Asip Xhambazi

Mhill Çuni

Mhill Krasniqi

Isa Veliu

Lekë Duhoni

Nebi Halili

Sulejman Memishi

Paulin Pervathi


Tags: Adem Osaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018