Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Bedati

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bedati".
3. Video është e këngës "Bedati", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Bedati  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

14/04/2012

2012-04-14T06:48:05+00:00Ooohhhhhhhhhhhhhh
Qysh na dul o mor ky BEDATE
N'shumo konaqe oh sunojn grate

Dikur moti dikur ish burrnija
Nuk guxojshin oh me fol fmija

Me ba burri gruse pak me i prite
Prej inatit ohh bjen e lige

Bahet burri me ja prek ashin
Ok ku t'rash te dy durt mu thafshin

Vishet gruja mor bash si zoje
Burri vet nuk guxon me i fole

N'qerap t'holla e n'kundra t'zeza
Shkova oj mjeri ohh more thote te tezja

I thote burri me fjalet e buta
Mos vano oj gru e po t'lutna

Mos fol shume oh more qyqane
Se per sherr ohh dicka spo dale

Per me nejt o po dalo oh n'kojshie
Kqyr e rujmi qata fmie

Se me ba e mem kajte fmija
Mos e m'prit oh njeri te shpia

Qashtu gruja po ja mbledh bete
Nuk ka qare njeri pa t'keqe

Ngoni shok oh c'ka me u kallxue
EeehhhheeeEEEEEEEEEEEEE
Jane shume do burra oohh hej
O z'ban me ju martuee ore hejjjjj


Ky tekst u dërgua nga  ilira
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet