Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Kur Dola Te Kroni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E kur dola te kroni te kroni
u ula e pushu, ula me pushu
e qysh se s'po vjen me mush uje
kroni ka shterru (2)

Trego trego a me do
ty pot baj rixha
trego se une pa ty
jo nuk mundem ma (2)

E ne hije te molles te molles
ku pushojshim na, ku pushojshim na
e molla sikur po vajton
bari nau ka tha

Trego trego a me do
ty pot baj rixha
trego se une pa ty
jo nuk mundem ma (4)Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - Kur Dola Te Kroni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dola Te Kroni".
3. Video është e këngës "Kur Dola Te Kroni", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0