Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - As Nuk T’shaj As Nuk T’nemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Nuk T’shaj As Nuk T’nemi".
3. Video është e këngës "As Nuk T’shaj As Nuk T’nemi", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - As Nuk T’shaj As Nuk T’nemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Sille Sille"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00E moj e mira ani moj hyrie
E ku po shkon aj mu kan ta dije
Ta n'za rrugen nuk di qysh po pshtoj
E jam i ri o hajde valla sun duroj
Ta n'za rrugen nuk di qysh po pshtoj
E jam i ri valla sun duroj

(Refrein)
E as nuk t'shaj aman aman, jalla as nuk t'nemi
E hiq pa nal aman, ty t'permeni
Ty t'permeni, e mall pe kam aman
Ty met nale ty met nale
Mos ki dert oj qik se nuk dalin fjale, se nuk dalin fjale

E moj e mira qe pom rrin natan
E kush t'merr ty lumi aj ka than
T'marrsha une kam me kallen flak
E zdi i mjeri a e kam at nafak
T'marrsha une kam me kallen flak
E zdi i mjeri hajde a e kam at nafak

Refrein 1 x

Aman aman, po t'bajbe pash t'madhin Zot
qe esht njo e tjeter ska pa te marr un se la mori qik me men mos luj per ty tash sjam o jhuj per mu kush su ba sebep shyqyr Zotit tmora vet
mori qik me men mos luj per ty tash sjam o jhuj per mu kush su ba sebep shyqyr Zotit tmora vet


Ky tekst u dërgua nga Dita
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet