Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Sebehat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sebehat".
3. Video është e këngës "Sebehat", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Sebehat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/10/2010

2010-10-21T11:28:02+00:00Ni vajze t'bukur oj nane....
Une qe kam dasht
Edhe emnin oj nane...
E kish Sebehaaaaa...

Sebeha hajde t'shkojme te shkolla
Sebeha hajde t'shkojme te shkolla
E ti pelqeva vetullat e holla
E ti pelqeva vetullat e holla

Sebeha hajde t'shkojme te tezja
Sebeha hajde t'shkojme te tezja
E ti pelqeva vetullat e zeza
E ti pelqeva vetullat e zeza

Sebeha dicka met kallxue
Sebeha dicka met kallxue
E shume ne ty une jam dashunue
Shume ne ty o jam dashunue


Ky tekst u dërgua nga Xhihat
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet