Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Jetimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetimi".
3. Video është e këngës "Jetimi", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Jetimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71

Këngë e albumit:

"Vjen Pranvera"

Komente

13 🔥

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00N'kët botë
I vetëm jam
S'kam Babë
Nuk kam as Nanë
Shum lot k'ta sy
Më kan lotu
Se s'ka ma kush
Me m'perqafu
Shum lot k'ta sy
Më kan lotu
Se s'ka ma kush
Me m'ledhatu.

O Zoti i madh
Vetem ty të kam
Askush perveq teje
Nuk më bjen ndermend
O Zot i madh
Vetem ty të kam
Askush perveq teje
Nuk më bjen ndermend.

Ahhh Ahhh Ahhhh...

Në Rrugë
Dita m'kalon
Pa shpres
E buk pa ngron

Kur jam i smur
Dhimbja mundon
Ahh prehri Nanës
Shum më mungon

Kur jam i smur
Dhimbja mundon
Ahh prehri Nanës
Shum më mungon

O Zoti i Madh
Vetem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk më bën ndermend
O Zoti i madh
Vetem ty të kam
Askush perveq teje
Nuk më bjen ndermend

Ahhh Ahhh Ahhh...

Në shkollë
Jam klas e par
Më Don
çdo Arsimtar

Fletore shum
Pesa mjan ba
po s'ka te shpia kush me mi pa
Fletore shum
Pesa mjan ba
po s'ka te shpia kush me mi pa

O Zoti i madh
Vetem ty të kam
Askush perveq teje
Nuk më bjen ndermend
O Zoti i madh
Vetem ty të kam
Askush perveq teje
Nuk më bjen ndermend

Ahh Ahh Ahhh...
Ahh Ahh Ahhh...
Ahh Ahh Ahhh...


Ky tekst u dërgua nga Leonita   Gim93   Baki66
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet