Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Shkuan Ditet E Qiknis

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkuan Ditet E Qiknis".
3. Video është e këngës "Shkuan Ditet E Qiknis", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Shkuan Ditet E Qiknis  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

10/02/2009

2009-02-10T12:56:17+00:00Ej po vin krushqit nan renda renda
e ajt dil moj nan ti shtini mrenda
e shtini mrenda nan me pushue
e se kan ardh oj nan mem mar mue.

refreni 2 her
Ooooooooooh eeeeeeej
por sa dola prej shtepis
shkuan ditet e qiknis
udha mar mtha nana bij
tui fshi lotet me shami.

Ej tan me rend une gryk i mora
e pa derdh lot un sun durova
ma ban hallall o moj nan e ngrata
ju lash rehat o moj lum kunata.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet