Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Hajde Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8

Fol drejt çik e mos luj
a mja ke hatrin naj kuj [2x]

Askuj hatrin djal sja kam
un jam vajz me bab e nan [2x]

Eh hajde hajde
Ndaq mem ardhe
Ndaq mem ardhe
O se nuk je moj qik
Bije pashallarve
Bije pashallarve
Hajde hajde
Sikur era
Sikur era
O se pa ty spom vjen
Pranvera as vera
Pranvera as vera

Faj nuk tka moj djali ri
keq kan fol hallku per ty [2x]

Fjalt e hallkut kurgjo sjan
tana i marrsha neper kam [2x]


Ky tekst u dërgua nga Ylli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0